Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Hurtownia wielobranżowa Allatonce

MZ: brak nowych zakażeń koronawirusem w powiecie jaworskim

Badania nie potwierdziły nowych zakażeń koronawirusem w powiecie jaworskim – przekazało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia. Również w niedzielę nie odnotowano dalszych zakażeń.

© Materia??y prasowe / PAP

Wykonano 22 testy. Kwarantanną objęte są 53 osoby.

Od początku epidemii chorobę w powiecie jaworskim zdiagnozowano u 2 947 osób, z których 102 zmarły. Wykonano 25 448 szczepień. W pełni zaszczepiono 7 753 osoby.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.