Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Zabawki w promocji z okazji Black Week. DJAtoys.pl - internetowy sklep z zabawkami
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 6 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie jaworskim; ponad 200 osób na kwarantannie

W powiecie jaworskim zdiagnozowano ostatniej doby 6 nowych przypadków zakażenia koronawirusem – poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / Telewizja Jawor

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 6 osób z powiatu jaworskiego – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 25 testów. Kwarantanną objętych jest 213 osób.

Statystyki zachorowań i zgonów w tym tygodniu:

  • poniedziałek: zakażeń 2, zgonów 0
  • wtorek: zakażeń 6, zgonów 0
  • środa: zakażeń 9, zgonów 0
  • czwartek: zakażeń 14, zgonów 0
  • piątek: zakażeń 6, zgonów 0

Od początku epidemii chorobę w powiecie jaworskim zdiagnozowano u 3 108 osób, z których 105 zmarło. Wykonano 42 214 szczepień. W pełni zaszczepiono 18 354 osoby.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.