Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Internetowy sklep z zabawkami. Zabawki na dzień chłopaka. Zabawki dla chłopca, dla dzieci, dla dziewczynki.
Vision Optyk Jawor
Leadec
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 4 nowe zakażenia koronawirusem w powiecie jaworskim, zmarła 1 osoba

W powiecie jaworskim zdiagnozowano ostatniej doby 4 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarła 1 osoba z COVID-19 – poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia. W sumie to ponad 2 tys. 900 zakażeń i 101 zgonów.

© Materia??y prasowe / Powiat Jaworski

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 4 osób z powiatu jaworskiego – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 42 testy. Kwarantanną objętych jest 65 osób.

Do tej pory w powiecie jaworskim zdiagnozowano 2 935 przypadków zakażenia koronawirusem.

Z powodu COVID-19 zmarła kolejna 1 osoba z powiatu jaworskiego, łącznie to 101 zgonów.

W powiecie jaworskim wykonano do tej pory 22 217 szczepień. W pełni zaszczepiono 6 323 osoby.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.