Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Hurtownia wielobranżowa Allatonce

MZ: 3 nowe zakażenia koronawirusem w powiecie jaworskim, zmarła 1 osoba

W powiecie jaworskim zdiagnozowano ostatniej doby 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarła 1 osoba z COVID-19 – poinformowało w sobotę Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / Powiat Jaworski

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 3 osób z powiatu jaworskiego – podało w sobotę Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 55 testów. Kwarantanną objętych jest 115 osób.

Do tej pory w powiecie jaworskim zdiagnozowano 2 923 przypadki zakażenia koronawirusem.

Z powodu COVID-19 zmarła kolejna 1 osoba z powiatu jaworskiego, łącznie to 99 zgonów.

W powiecie jaworskim wykonano do tej pory 20 517 szczepień. W pełni zaszczepiono 5 545 osób.

Z danych resortu zdrowia wynika, że powiecie jaworskim wolnych jest 5 670 terminów na szczepienie przeciw COVID-19 w ciągu następnych 30 dni. Tylko na następne 7 dni wolnych jest 140 terminów.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.