Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Vision Optyk Jawor
SWWS
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 11 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie jaworskim, zmarły 3 osoby

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę o potwierdzeniu koronawirusa u kolejnych 11 osób z powiatu jaworskiego. Z powodu Covid-19 oraz współistnienia Covid-19 z innymi chorobami zmarły 3 osoby, łącznie to już 30 zgonów.

© jawor24h.pl

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 11 osób z powiatu jaworskiego – podało w środę MZ. Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 929 osób.

Z powodu COVID-19 zmarła 1 osoba, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 2 osoby z powiatu jaworskiego, łącznie to 30 zgonów.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Resort zdrowia zapewnia, że strona będzie stopniowo uzupełniana o dane historyczne oraz bieżące wykresy prezentujące przebieg epidemii.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.