Logo Bolkow24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

„MOCni w biznesie” – weź udział w darmowym programie i wygraj grant na swoją działalność

Startuje kolejna edycja „MOCnych w biznesie”. To program dla tych, którzy chcą założyć lub rozwinąć własny biznes. Uczestnicy mogą wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach i webinarach, a także wygrać granty edukacyjne.

© Materiały prasowe / PAP / Santander Bank Polska

Partnerami programu są Santander Bank Polska, Polska Fundacja Przedsiębiorczości i Polfund Fundusz Poręczeń Kredytowych S.A.

Z najnowszego raportu PARP wynika, że firmy z sektora MŚP stanowią aż 99,8 proc. wszystkich przedsiębiorstw w kraju. Zatrudniają one ponad 6,9 mln osób. Program „MOCni w biznesie” wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom i pozwala im na zdobycie kompetencji oraz narzędzi z obszarów takich jak marketing, nowe technologie czy ESG.

Chcesz zdobyć nowe kompetencje?

Program „MOCni w biznesie” to cykl 10 bezpłatnych webinarów dla tych, którzy chcą założyć lub rozwinąć biznes. Wszystkie webinary będą tłumaczone na polski język migowy.

Swoją wiedzą podzielą się m.in.: Maciej Kawecki (dziennikarz i popularyzator technologiczny), Artur Kurasiński – (przedsiębiorca, twórca, inwestor, obserwator i krytyk zjawisk związanych z technologią), Olga Kozierowska (dziennikarka, trenerka i mentorka) oraz Tycjan Bielecki i Beata Kubida (eksperci ESG w Santander Bank Polska).

Uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak istotna jest praca na danych, jak niskim kosztem promować biznes w internecie, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach oraz dlaczego ESG jest w dzisiejszym świecie tak ważne.

Już 17 stycznia o godz.9.00 odbędzie się pierwszy webinar „Przedsiębiorczość w przyszłości, czyli wewnętrzne życie algorytmów”, prowadzony przez Macieja Kaweckiego. Harmonogram wszystkich spotkań z ekspertami znajduje się na stronie santander.pl/mocniwbiznesie.

Chcesz zyskać fundusze na rozwój swojego biznesu?

Przyszli przedsiębiorcy mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest grant rozwojowy. Warunkiem jest złożenie biznesplanu z opisem pomysłu na stronie santander.pl/mocniwbiznesie w jednej z czterech kategorii:

  • Pomysł na nowy biznes.
  • Pomysł na rozwój swojego biznesu.
  • Pomysł na ekologiczny biznes, który wspiera naszą planetę.
  • Pomysł na biznes bez barier, który uwzględnia zróżnicowane potrzeby i jest odpowiedzialny społecznie.

W każdej z 4 kategorii do wygrania są granty o wartości: 12, 8 lub 6 tysięcy złotych.

„MOCni w biznesie" – realne wsparcie rozwoju po I edycji

Dwa lata temu odbyła się pierwsza edycja projektu. W cyklu 10 szkoleń i spotkań rozwojowych udział wzięło prawie 4 tys. uczestników. Tematyka webinarów skupiała się na aktualnych, praktycznych zagadnieniach rynkowych.

Same prelekcje to jednak nie wszystko. Spośród ponad 200 uczestników, którzy wzięli udział w konkursie grantowym i nadesłali najciekawszy biznesplan, 10 otrzymało grant rozwojowy o wartości 11 tys. zł brutto. Z kolei w konkursie „Inwestycja w biznes” można było pozyskać inwestora. Troje uczestników, którzy przesłali najciekawsze propozycje biznesowe, otrzymało możliwość dokapitalizowania swojego projektu biznesowego w wysokości do 50 tys. euro. Mogli także skorzystać z wiedzy i doświadczenia inwestora.

Jak dołączyć do programu?

Chcąc zyskać nową wiedzę i dać szansę na rozwój swojemu biznesowi, warto dołącz do drugiej edycji programu „MOCni w biznesie”. Regulamin, harmonogram oraz zapisy na poszczególne webinary znajdują się pod adresem www.santander.pl/mocniwbiznesie. Formularz do zgłaszania w konkursie biznesplanu będzie widoczny od 16 stycznia 2024.

Organizatorem i partnerami projektu „MOCni w biznesie” są Polska Fundacja Przedsiębiorczości i Santander Bank Polska S.A. oraz Polfund FPK S.A. Projekt trwa od 17.01.2024 roku do 04.06.2024 roku. Konkurs na najlepszy biznesplan trwa od 16.01.2024 roku do 30.05 2024 roku. Regulamin projektu i konkursu na www.santander.pl/mocniwbiznesie.

Źródło:

[1] https://www.parp.gov.pl/component/publications/publication/raport-o-stanie-sektora-malych-i-srednich-przedsiebiorstw-w-polsce-2023

Źródło informacji: Santander Bank Polska

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.