Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

M.in. w powiecie jaworskim potwierdzono w środę rano nowe przypadki koronawirusa

Mamy 26 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku; nowo zdiagnozowane osoby pochodzą m.in. z powiatu jaworskiego - poinformował w środę rano Dolnośląski Urząd Wojewódzki.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 26 osób w województwie dolnośląskim. Są to osoby pochodzące z Wrocławia, Legnicy oraz powiatów: bolesławieckiego, jaworskiego, kłodzkiego, legnickiego, oławskiego, polkowickiego, średzkiego, świdnickiego i wrocławskiego.

DUW nie podał informacji ile z nowych zachorowań dotyczy powiatu jaworskiego. Dane te zostaną uzupełnione po południu, w drugim dziennym raporcie dotyczącym koronawirusa.

W naszym regionie rośnie także liczba wykonanych testów. "W powiecie jaworskim wykonano 317 testów na obecność koronawirusa" - informował w poniedziałek burmistrz Jawora, Emilian Bera.

Według stanu na wtorek wieczorem w powiecie jaworskim odnotowano 21 przypadków zakażenia koronawirusem i 2 zgony z jego powodu. Wyzdrowiało 7 chorych.

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim

  • Powiat Jaworski - 21 przypadków, 2 osoby zmarły, 7 osób wyzdrowiało
  • Bolków - 8 przypadków, 1 osoba zmarła
  • Jawor - 3 przypadki
  • Męcinka - 2 przypadki
  • Mściwojów - 5 przypadków, 1 osoba zmarła
  • Paszowice - 1 przypadek
  • Wądroże Wielkie - 2 przypadki

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.