Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Konkurs „List do Świętego Mikołaja”
Zobacz aktualne promocje w hurtowni Allatonce

Maria Nefeli z nowym teledyskiem o wojnie w Ukrainie. W klipie wystąpiła grupa Wernisaż z Jawora

Reaktywna legenda rocka Maria Nafeli wraca na scenę z teledyskiem „Tu mówi Stacja Warszawa” i zapowiada wydanie nowej płyty. W teledysku, obok zespołu, zobaczymy grupę teatralną Wernisaż z Jawora.

Promocja klipu zaplanowana jest na 9 września podczas specjalnego koncertu legnickiej formacji na festiwalu „No war! Make music!” w Legnicy. Jednak już teraz w sieci można zobaczyć trwający 98 sekund zwiastun klipu.

"Utwór „Tu mówi Stacja Warszawa” jest inspirowany wydarzeniami wojennymi na Ukrainie. Jest to pierwszy nowy utwór reaktywowanej Marii Nefeli. Obecnie zespół pracuje nad utworami na nową płytę, której premiera przewidziana jest w 2023 r. W teledysku, obok zespołu, zobaczymy grupę teatralną Wernisaż z Jawora" – mówi gitarzysta zespołu Piotr „Gienek” Gierak, autor słów i muzyki piosenki.

Maria Nefeli zagra 9 września w klubie Spiżarnia (ul. Piastowska 1, Legnica) podczas drugiego dnia festiwalu „No war! Make music!” (start godz. 19.00), z którego dochód zostanie przekazany na pomoc humanitarną dla Ukrainy (wejście – cegiełka w kwocie minimum 10 zł). Na koncercie zobaczymy również pokaz akrobatyczny i fire show (taniec z ogniem) grupy teatralnej "Wernisaż". Zagra także jeszcze kilka innych zespołów w tym m.in. Jacek Dewódzki – wieloletni wokalista grupy Dżem.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kalendarze adwentowe dla dzieci
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.