Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Internetowy sklep z zabawkami. Zabawki na dzień chłopaka. Zabawki dla chłopca, dla dzieci, dla dziewczynki.
Vision Optyk Jawor
Leadec
Koparka Jawor - roboty budowlane

LeadecTeam – Rośniemy w siłę!

Zespół Leadec’a współtworzy jaworski rynek pracy od 2019 roku i wciąż rośnie.

© Materia??y prasowe / Leadec

Droga od start-up do dużego gracza na rynku jaworskim zajęła nam 2,5 roku. Nasze działania w ramach projektu kompleksowego Utrzymania Ruchu na terenie najnowocześniejszej fabryki w Jaworze rozpoczęły się w styczniu 2019 r. Wówczas na pokładzie było 7 pracowników dziś ten projekt tworzy blisko 200 osób.

Jako wiodący dostawca usług przemysłowych, wspieramy naszego klienta w cyklu życia fabryki.

Na wydział w Jaworze składa się kilka działów, tj. dział obróbki mechanicznej, montażu silnika oraz montażu baterii samochodowych. Ponadto praca naszych techników jest wspierana codziennie przez dział zakupów (magazyn części zamiennych) oraz dział pomiarowy.

Jak nam się to udaje?

Jesteśmy pełnymi pasji ekspertami w świadczeniu usług w skali globalnej, którzy wkładają serce we wszystko, co robią. Naszą misją jest utrzymanie fabryki w ruchu i sprawienie, żeby była gotowa na przyszłość.

Poznaj nas i przekonaj się już dziś jak działamy!

https://poland.leadec-services.com/pl/

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.