Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Kucab: rusza kolportaż maseczek na terenie Bolkowa

Burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab poinformował w poniedziałek po południu, że od wtorku rozpocznie się kolportaż maseczek na terenie Bolkowa. Jest to kolejny etap przekazywania maseczek mieszkańcom po 50 roku życia.

© Facebook

Grzegorz Kucab napisał na Facebooku, że w zeszłym tygodniu do sołectw dostarczył około 2000 maseczek, które "w większości trafiły już, za pośrednictwem sołtysów, druhów z OSP oraz przedstawicieli Rady Sołeckiej, do mieszkańców 50+". "Od jutra (tj. 28.04.2020 r.) rusza kolportaż maseczek na terenie Bolkowa" - zaznaczył w poniedziałkowym wpisie i dodał, że prosi o "cierpliwość i wyrozumiałość w tych trudnych czasach".

W Wolbromku i w Sadach Górnych maseczki rozdawane będą również od jutra – poinformował burmistrz Kucab.

Rękawice oraz maseczki ochronne jednorazowe i wielokrotnego użytku otrzymał również Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bolkowie.

W gminie Bolków odnotowano 4 przypadki zakażenia koronawirusem, z których jedna osoba zmarła.

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim

  • Jawor - 1 przypadek
  • Bolków - 4 przypadki, 1 osoba zmarła
  • Męcinka - 2 przypadki
  • Paszowice - 1 przypadek, 1 osoba wyzdrowiała

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.