Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Kucab: 6 tysięcy zł dla pogotowia ratunkowego

Gmina Bolków przekaże ze środków budżetu kwotę w wysokości 6 000 zł na bieżące wydatki pogotowia ratunkowego - napisał na Facebooku w poniedziałek po południu burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab.

© materiał prasowy

Burmistrz Bolkowa wskazał, że kwota zostanie przeznaczona na "bieżące wydatki pogotowia ratunkowego". "Jest to wyraz naszej solidarności z ratownikami medycznymi" - dodał Grzegorz Kucab.

Mam nadzieję, że te środki pomogą chociaż w pewnym stopniu chronić zdrowie ratowników medycznych. Ich postawa i poświęcenie są godne podziwu. Pod opieką ratowników znajduje się wielu ludzi z terenu naszej gminy. W obecnej sytuacji epidemiologicznej każda pomoc dla nich jest na wagę złota – napisał w mediach społecznościowych burmistrz Bolkowa.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.