Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Kucab: 3️ osoby zakażone Covid-19 w gminie Bolków

Mamy kolejny odnotowany przypadek na terenie wiejskim - poinformował w poniedziałek po południu burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab odnosząc się do sytuacji koronawirusa w gminie Bolków.

© Materiały prasowe / PAP

"Bądźmy odpowiedzialni, proszę uważajcie na siebie i #zostańciewdomu" - dodał burmistrz. Łącznie w gminie Bolków odnotowano 4 przypadki zakażenia koronawirusem, z których jedna osoba zmarła. "Aktualnie w gminie #Bolków sanepid potwierdza 3 osoby zakażone Covid-19" - zaznaczył Grzegorz Kucab na Facebooku.

W powiecie jaworskim wykryto do tej pory 8 przypadków zakażenia Covid-19.

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim

  • Jawor - 1 przypadek
  • Bolków - 4 przypadki, 1 osoba zmarła
  • Męcinka - 2 przypadki
  • Paszowice - 1 przypadek, 1 osoba wyzdrowiała

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.