Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Księża w kwarantannie

We wtorek rozpoczęła się 10-dniowa kwarantanna dla księży z parafii p.w. św. Jadwigi Śląskiej w Bolkowie - wynika z komunikatu parafii opublikowanego we wtorek na Facebooku.

© Wikimedia Commons

Parafia św. Jadwigi w Bolkowie poinformowała we wtorek, że od 20 października do 29 października księża parafii "zostali objęci kwarantanną".

"Msze św. w intencjach przyjętych będą odprawiane na plebanii o godz. 18:00 do 24 października" - czytamy w komunikacie.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.