Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

KPP Jawor: amator cudzych rowerów w rękach jaworskiej policji

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego jaworskiej komendy zatrzymali 19-latka, który „przywłaszczył” sobie cudzy rower - podaje KPP w Jaworze w piątkowym komunikacie. Za kradzież grozi mężczyźnie nawet 5 lat więzienia.

© Materiały prasowe / PAP

Rower został skradziony z terenu Żarowa, a jego wartość oszacowana została na kwotę 1 200 zł.

"Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jaworze zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu, uzyskali informację, iż 19-letni mieszkaniec powiatu jaworskiego, który pomieszkuje na strychu kamienicy w centrum miasta, dokonał  kradzieży roweru górskiego, którym to jednośladem podróżuje na co dzień" - wyjaśnia jaworska policja.

We wpisie czytamy, że "policjanci udali się w ustalone miejsce, aby sprawdzić, czy pozyskana informacja polega na prawdzie". "W pomieszczeniu strychowym kryminalni zastali zaskoczonego złodzieja oraz utracony jednoślad" - podaje policja.

Jednoślad został "zabezpieczony, poddany oględzinom, a następnie zwrócony właścicielowi" - wskazano w komunikacie.

19-letni mieszkaniec powiatu jaworskiego usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.