Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Koronawirus w powiecie jaworskim: w weekend 24 nowe zakażenia

W sobotę i niedzielę badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem w sumie u kolejnych 24 osób w powiecie jaworskim – wynika z danych Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

© Materiały prasowe / PAP

Dolnośląski Urząd Wojewódzki podał w sobotę, że w powiecie jaworskim potwierdzono 18 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Natomiast w niedzielę poinformował o kolejnych 6 zakażonych osobach.

Łącznie od 4 marca, czyli początku epidemii w Polsce, zakażenie koronawirusem na terenie powiatu jaworskiego potwierdzono u 750 osób.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.