Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Koronawirus w powiecie jaworskim: od 24 grudnia 31 nowych zakażeń, zmarły 2 osoby

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem w sumie u kolejnych 31 osób z powiatu jaworskiego – wynika z danych Ministerstwa Zdrowia przekazywanych od czwartku do niedzieli. W wyniku Covid-19 zmarły 2 osoby.

© Materiały prasowe / NZOZ JCM w Jaworze

Ministerstwo Zdrowia podało w czwartek, że w powiecie jaworskim potwierdzono 14 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, w piątek poinformowało o 11 przypadkach, w sobotę o kolejnych 5, a w niedzielę podało dane o 1 zakażonej osobie.

Łącznie od 4 marca, czyli początku epidemii w Polsce, zakażenie koronawirusem na terenie powiatu jaworskiego potwierdzono u 1214 osób.

Resort w czwartkowym raporcie przekazał również, że w wyniku Covid-19 zmarły 2 kolejne osoby z powiatu jaworskiego, łącznie to 49 zgonów.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.