Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Koncert zespołu Grota w Rochu już w sobotę

Już w sobotę, 15 czerwca ponownie muzyczne emocje w Rochu. Tym razem zagra Grota - kontynuacja istniejącego od 15 lat na polskim rynku muzycznym zespołu Castle Dreams.

© Materiały prasowe

Jak zwykle będzie klimatycznie. A dzieci w tym czasie (już od godz. 14.00) będą zabawiać animatorzy.

Grota to zespół stworzony przez wrocławskiego gitarzystę, kompozytora i producenta Grzegorza Buczkowskiego, który wydał pięć płyt i gromadził rzesze fanów na setkach koncertów w Polsce i za granicą. Podstawowy skład to Buczkowski oraz skrzypaczka i wokalistka Sandra Piotrowska, zielonogórska artystka i pedagog.

Obecnie oprócz największych hitów Castle Dreams, zespół Grota wykonuje nowy i charakterystyczny dla siebie program, który można określić jako folk, rock, z elementami etnicznymi i pagan. Zespół gra w składzie Grzegorz Buczkowski (gitary, sampler) i Sandra Piotrowska (wokal, skrzypce elektryczne).

Koncert w sobotę, 15 czerwca o godz. 17.00. Animacje dla dzieci w godz. 14.00-18.00. Wstęp wolny. Zaprasza karczma Jadło i Chmiel na terenie browaru Roch w Nowych Rochowicach (przy DK3).

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.