Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Kolejny etap prac na Obwodnicy Bolkowa

W związku z postępującymi pracami przy budowie Obwodnicy Bolkowa, 17 lipca wdrożony zostanie II etap organizacji ruchu zamykający drogę krajową nr 3 na odcinku ok. 600 metrów.

© GDDKiA

Zaplanowane objazdy

Zmiana organizacji ruchu nastąpi pomiędzy miejscowościami Rochowice i Jeżów. Na czas przebudowy DK3 wyznaczono objazd:

  • dla trasy Bolków – Jelenia Góra

od m. Bolków poprzez DK5 przez miejscowości: Wierzchosławice, Domanów, Pustelnik do m. Marciszów, dalej DW328 przez Ciechanowice, Świdnik do Kaczorowa i powrót na DK3 w k. Jeleniej Góry

  • dla trasy Jelenia Góra – Bolków

w m. Kaczorów zjazd z DK3 na DW328 przez miejscowości: Świdnik, Ciechanowice, w Marciszowie wyjazd na DK5 i dalej przejazd przez m. Pustelnik, Domanów, Wierzchosławice i dojazd do Bolkowa DK5

W sierpniu koniec objazdu DK5

Przypominamy, że wdrożony w połowie marca br. I etap zmiany organizacji ruchu tj. zamknięty odcinek DK5, o czym pisaliśmy TUTAJ, będzie obowiązywał do początku sierpnia. Oznacza to, że oba objazdy będą obowiązywały równocześnie przez ok. 3 tygodnie.

Konieczność zamknięcia dróg krajowych wynika z zakresu i asortymentu aktualnie prowadzonych robót przy budowie obwodnicy. Wykonawca prowadzi prace w taki sposób, aby maksymalnie przyspieszyć roboty, a docelowo przyspieszyć i zakończyć budowę.

O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco. Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę.

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Edek z krainy kretek.
Edek z krainy kretek.8 lipca o 12:06
Wykonawca prowadzi prace tak aby maksymalnie przyspieszyć. A gdzie był wykonawca od marca do czerwca? Bo w tym akurat okresie na zamkniętym odcinku nie było ANI jednej maszyny? Na drugim etapie też ma zamiar nic nie robić przez 3miesiace?
Lubię to! 0
Szef Edka
Szef EdkaEdek z krainy kretek.11 lipca o 09:24
A Ty na urlop rozumiem chodzisz w listopadzie? Rozsądnie, bo nad Bałtykiem wtedy jest znacznie taniej haha

jak zawsze macie problem w obwinianiu nie tego co trzeba - przetarg jest rozpisany na koniec 2020 i nikt nie ma prawa ich pospieszyć.
Lubię to! 2
Edek z krainy kretek.
Edek z krainy kretek.Szef Edka11 lipca o 17:57
Przetarg ktoś rozpisał a potem zapomniał nadzorować. Bo gdyby był właściwy nadzór prace przebiegały by szybciej i mniej uciążliwie dla wszystkich. A tymczasem firma robi co chce. Jest tam więcej białych sutek do wożenia tyłka niż ciężarówek i koparek.
Lubię to! 0
Edek z krainy kretek.
Edek z krainy kretek.Szef Edka12 lipca o 10:46
Autek*
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.