Logo Bolkow24h.pl
Reklama
hurtownia zabawek oraz artykułów szkolnych i biurowych

Grzegorz Kucab nowym Burmistrzem Bolkowa!

56,31% głosów uzyskał Grzegorz Kucab w wyborach na Burmistrza Bolkowa i tym samym w I turze został wybrany na urząd włodarza miasta! Gratulujemy!

© materia?? prasowy

Wyniki głosowania na urząd Burmistrza Bolkowa:

KUCAB Grzegorz 56.31%

WROŃSKI Jarosław 37.32%

FRĄCKOWIAK Edyta 4.54%

BŁĄD-JEZIOREK Joanna 1.82%

 

W głosowaniu na Burmistrza Bolkowa frekwencja wyniosła 54,72%.

Komentarze (73)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

lwow
lwow20 grudnia 2018 o 16:32
Projekt uchwały Rady przygotowany przez gminę przewiduje 25% wzrost opłat dla mnieszkańców za odpady segregowane na terenie naszej gminy. Dotychczas- 12 zł mies./ od osoby, wg projektu- 15 zł mies/osoby. Uchwalenie tych stawek, i nie tylko- będzie głosowane na III sesji rady w dniu 28.12.2018r. Mam nadzieję że P.burmistrz Kucab  uzasadni w wiarygodny sposób skalę podwyżek dotykających wszystkich mieszkańców. Pozostaje też sprawa powołania przez P. burmistrza specjalnej komisji mającej śledzić kto czym pali w swoim piecu.....Nie wiem czy taka komisja ma prawo wstepu na prywatną posesję bez zgody własciciela, raczej watpię, i czy przypadkiem P. burmistrz nie wykracza tu poza prawo i swoje kompetencje. Wydaje mi się że niezbyt fortunnie rozpoczął Pan urzędowanie, Panie burmistrzu Kucab.
Lubię to! 0
mieszkaniec
mieszkaniec22 listopada 2018 o 19:57
Nie ukrywamy, że liczymy na przychylne oko i wsparcie naszej Pani Poseł, Starosty i innych przychylnych Gminie władz, bo nasza gmina mocno odstaje w wielu obrzarach życia od naszych powiatowych sąsiadów i potrzebna tu jest dobra wola zmian i wsparcia z wielu stron, aby polepszyć życie mieszkańcom. Niekórzy marzą, aby najzwyczajniej w świecie mieć w domu bieżąca wodą, co w dzisiejszych czasach tego rodzaju marzenia wydają się być jak opowieści o przeszłości.
Lubię to! 2
lwow
lwow19 listopada 2018 o 12:35
Dziś o godz. 11 odbyła się 1 sesja nowo wybranej rady na której przysięgę złożył nowy burmistrz, P. Grzegorz Kucab oraz 14 radnych. Przewodniczącym rady wybrano P.Jacka Płaszewskiego. Czas pokaże czy bolkowianie dobrze zrobili dokonując takiego właśnie wyboru.
Lubię to! 1
powodzenia
powodzenialwow21 listopada 2018 o 19:58
trzeba życzyć, aby udało im się jak najwięcej zrobic dla mieszkańców, bo obszar potrzeb jest odromny 
Lubię to! 2
mieszkaniec
mieszkaniec14 listopada 2018 o 15:18
Nowy burmistrz nabędzie władzę dopiero po złożeniu ślubowania 19-go września, natomiast "stary"-obecny rządzi jeszcze do 16-go, dlatego dziwne, że pomimo sprawowania władzy nie uczestniczył w tej uroczystej mszy
Lubię to! 3
lwow
lwowmieszkaniec14 listopada 2018 o 16:12
Odpowiem tak: do pamięci i dbałości o nasz wspólny dom- Polskę - zobowiązuje fakt bycia Polakiem , a nie jakakolwiek funkcja we władzach. Ci starsi ludzie o laskach składający kwiaty nie pełnią żadnych funkcji, nie mają stanowisk , ale czują Polskę.. ende.
Lubię to! 0
mieszkaniec
mieszkanieclwow15 listopada 2018 o 12:03
Ma Pan w 100% rację, tylko raczej źle Pan odebrał mój tok myślenia, to że każdy, kto czuje się Polakiem powinien na swój sposób uczcić tak ważną dla nas rocznicę, to jest niepodważalne i pewnie nowy burmistrz to uczynił, natomiast zdziwiło mnie, że jeszcze urzędującego nie było podczas uroczystej mszy.
Lubię to! 2
lwow
lwow13 listopada 2018 o 17:40
To trzeba zobaczyć !

Stosownie do art. 20 ust. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2018 r. poz. 994 z późn. zm.), Komisarz Wyborczy w Jeleniej Górze zwołuje I Sesję Rady Miejskiej w Bolkowie na dzień19 listopada (poniedziałek) 2018 r. o godz. 1100 w sali Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Bolkowie ul. Szpitalna 16.
Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie I Sesji Rady Miejskiej w Bolkowie.
2. Złożenie ślubowania przez radnych.
3. Złożenie ślubowania przez Burmistrza.
4. Zatwierdzenie porządku obrad.
5. Powołanie Sekretarza obrad.
6. Powołanie Komisji Skrutacyjnej.
7. Wybór Przewodniczącego Rady Miejskiej w Bolkowie.
8. Odczytanie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego Rady Miejskiej w Bolkowie.
9. Wybór Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Bolkowie.
10. Odczytanie uchwały w sprawie wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Bolkowie.
11. Interpelacje i zapytania.
12. Wolne wnioski i informacje.
13. Zakończenie obrad.
Lubię to! 2
ludu
ludulwow15 listopada 2018 o 12:05
A burmistrz to będzie pracował społecznie, czy jakieś wynagrodzenie dostanie, bo coś nie widzę tego w porządku obrad?
Lubię to! 2
współczuję
współczujęlwow16 listopada 2018 o 20:24
kawał ciężkiej pracy przed nim, jest duuużo tyłów do wyciągnięcia
Lubię to! 2
lwow
lwow12 listopada 2018 o 20:03
Od tygodnia cisza na tym forum. Trochę to dziwne, przecież w naszej gminie jest mnóstwo niezałatwionych spraw. Chociaż.. sam zainteresowany tj. nowy burmistrz też jakoś dziwnie cichy.
Na marginesie : wczoraj w naszym kościele w Bolkowie o godz. 12 ks. proboszcz odprawił wspaniałą Mszę za Ojczyznę połączoną z koncertem organowym. Była delegacja PIS z Panią poseł Elżbietą Witek z mężem Stanisławem . Po wyjątkowo uroczystej Mszy nastąpiło złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod krzyżem poświęconym Poległym za Ojczyznę, połączone z krótką modlitwą. PO czym ks. proboszcz zaprosił zebranych na skromny poczęstunek do domu parafialnego. Dziękujemy, księże proboszczu.
Lubię to! 0
lwow
lwowlwow13 listopada 2018 o 10:22
Dodam tylko dla jasności że w uroczystym złożeniu kwiatów i modlitwie pod krzyżem Poległych za Ojczyznę nie wzięli udziału włodarze miasta, tak stary jak i nowy. A przecież nie chodziło o uroczystość religijną, a patriotyczną związaną ze 100leciem odzyskania niepodległości. Dosyć to dziwne, nawet jak na bolkowskie obyczaje. Kłaniam się dj
Lubię to! 0
Kazimierz
Kazimierzlwow16 listopada 2018 o 13:03
Bo to nie jest forum, tylko komentarze pod danym artykułem. Normalne, że jeśli artykuł już został przeczytany to komentarze cichną.
Lubię to! 0
arek małecki
arek małecki6 listopada 2018 o 19:57
Własciwy czlowiek na własciwym miejscu. Grzesiu troche sie zadomowic z nową posadą i cos działamy. pozdrawiam Arek
Lubię to! 1
lwow
lwow2 listopada 2018 o 15:45
Jeśli potwierdzą się wiadomości że starostą będzie P Aneta Kucharzyk, to nowy burmistrz Bolkowa , P. Kucab będzie miał " klawe życie" Będzie po prostu normalna współpraca !
Lubię to! 1
nie wiem, pytam...
nie wiem, pytam...lwow6 listopada 2018 o 22:17
A czy pani W. nie miała dobrych relacji z panem W.?
Lubię to! 0
lwow
lwownie wiem, pytam...8 listopada 2018 o 12:00
Do pewnego momentu relacje były poprawne, chociaż mogły być lepsze. Finał znamy wszyscy, ale co dalej- uwidim. Jak dotąd nowy burmistrz niezbyt widoczny. Ale.. chyba potrzeba czasu
Lubię to! 0
pytam
pytamnie wiem, pytam...8 listopada 2018 o 13:54
do lwow: nowy burmistrz jeszcze chyba nie ma żadnych praw?
Lubię to! 1
lwow
lwow29 października 2018 o 11:40
Dziękuję adminowi za zamieszczenie moich, trochę chaotycznych, pisanych "na kolanie" opinii, zresztą mocno niekompletnych. Dodam zatem trzy sprawy które mnie nurtują,jak mieszkańca i Polaka. Sprawa pierwsza : stara strzelnica na Górze Ryszarda. Zaniedbana , pozostawiona pijaczkom. Tak być nie może!. Kasę na remont,i to kompletny może dać min. Błaszczak, jest taka możliwość.
Tam musi wkroczyć burmistrz, i zrobić co trzeba. A trzeba nam wrócić do tradycji zawodów strzeleckich, połączonych oczywiście ze szkoleniem w obsłudze broni.
Sprawa druga, zbiornik wody pitnej przy ul. Kopernika, kiedyś przygotowany do zaopatrzenia Bolkowa w czystą wodę. Już tu wspomniałem o kanalizacji Starych Rochowic,[ bo stamtąd jest woda w tym zbiorniku.], a jest to oczywisty warunek czystości wody. Poza tym teren zbiornika z przyległym obszarem to wspaniały teren pod rekreację : nawet gdyby oddać w najem obrotnemu gospodarzowi w celu hodowli np. pstrąga, i uwędzenia tegoż na potrzeby spacerowiczów i wędkarzy, których zapewne nie zabraknie. W żadnym razie nie wolno tych terenów prywatyzować, Panie Burmistrzu!
Ostatnia sprawa : ścieżka spacerowa od ul. Młynarskiej czy Bolka, wzdłuż ul Robotniczej, aż do ul. Rycerskiej- i Wierzchosławic, skąd ul. Wspólną powrót do Rynku. Kawałek asfaltu, ograniczenie prędkości i tonażu, kilka ławeczek w lesie przy drodze, to nie jest wielki koszt, Panie Kucab!, a mieszkańcy będą wdzięczni...Oj, znowu wyszedł elaborat, ale wybaczcie, tak dużo spraw jest do załatwienie że nie bardzo wiadomo od czego zacząć i na czym zakończyć. Kłaniam się.. dj
Lubię to! 3
super spostrzeżenia
super spostrzeżenialwow29 października 2018 o 17:45
takich obywateli się ceni
Lubię to! 2
lwow
lwowsuper spostrzeżenia30 października 2018 o 16:42
Dzięki. Ale widzę że zaniedbałem trochę bolkowską kulturę. Zetem v: Panie Krukowski , dlaczego do tej pory nie zorganizował Pan dni "Piosenki kresowej" ?
Wszak my wszyscy jakby " nietutejsi" , kresowiacy z dziada- pradziada. Są Lwowiacy, a więc koncert" Śpiewający Lwów", są poleszuki, więc " Polesia czar", są wilniuki, a więc, " Moje Wilno"... Ogólnie, Już mi raz zabrali Wilno, już mi rz zabrali Lwów..Mamy bolkowskie zespoły, trzeba to wykorzystać w ich promowaniu...Zresztą, co ja mam podpowiadać Dyrektorowi..Dalej... marzy mi się akcja P. radnej Drewniak pt. 1x1 tzn, chociaż raz w miesiącu możliwość wymiany książek 1:1.Oczywiście wymiana wolna, na stolikach : przynoszę książką, zostawiam, zabieram inną. Osobiście deklaruję na początek ok 300 książek za 1 . ale wartościową. Jak to widzicie ?...kłaniam się dj
Lubię to! 2
lwow
lwow26 października 2018 o 16:32
cd. Wymienię problemy które uważam za ważne, ale na razie nie będę ich rozwijał, może Wy widzicie to lepiej, inaczej... zatem. Najmłodsi, czyli żłobek i przedszkole. Sposób nauczania w szkołach, opieka lekarska dzieci przynajmniej na poziomie pielęgniarki, opieka stomatologiczna, niezbędna już od przedszkola. Dalej : system kształcenia naszej młodzieży, jakie zawody potrzebne, a jakie mniej. Sami wiecie jak ciężko naprawić auto, wyremontować mieszkanie czy dom, naprawić jakikolwiek sprzęt agd czy rtv, sprzęt rolniczy itp. A więc tak musimy kształcić młodych by mogli zarabiać tu, na miejscu i to zarabiać dobrze. By nie musieli stąd wyjeżdżać. Jak ju wykształcimy, by tu pozostać muszą gdzieś mieszkać. zatem system MDM czyli mieszkania dla młodych. Tereny pod budowę są przy Wolbromskiej, dalej rekreacja, opieka lekarska itd.
Teraz starsi, których będzie coraz więcej, zatem dom pobytu dziennego, by nie siedzieli sami w domach gdy młodzi w pracy.. Sam jestem już w wieku " poborowym", zatem i te sprawy mnie interesują.......Ufffff. To na razie tyle tak na szybko
Lubię to! 2
Andrzej Stroczynski
Andrzej Stroczynskilwow29 października 2018 o 08:51
Dzien dobry panie Lwow. Z tej strony Andrzej Stroczynski. Jest mi milo,ze napisal pan o temacie zlobka i przedszkoli. Chcialbym zwrocic wlodarzowi uwage na jedna istotna sprawe. Chodzi o okres letni i brak opieki przedszkolnej. Rodzice musza sami kombinowac. Trzeba by pomyslec nad jakims rozwiazaniem,ktore pozwoli rozwiazac temat. A co do zlobka to musimy dogonic Postolice(Wies ok 200mieszkancow w gminie Wadroze Wielkie.)
Lubię to! 2
lwow
lwowAndrzej Stroczynski29 października 2018 o 18:04
Dzień dobry Panie Andrzeju.
Mam na imię Jan, a będzie mi bardzo miło gdy zechcecie Państwo tak do mnie się zwracać. Lwow to nick z Jawora, zresztą powstały w wyniku błędu miało być lwów, ale tak pozostawiłem. Ad rem... sądzę że P. Kucab weżmie pod uwagę nasze podpowiedzi, dlatego proszę ludzi z Lipy, Kaczorowa, Sadów, Wolbromka, którzy są stamtąd i znają problemy by tu pisali. Proszę dlatego by pomóc nowemu burmistrzowi. On musi znać temat, wiedzieć co Was boli, a wtedy może podejmować racjonalne decyzje. Nie czekajcie aż sam na coś wpadnie, to ma być r e a l i z a t o r ,podpowiadajcie ! . Kłaniam się dj.
Lubię to! 3
rodzic
rodzicAndrzej Stroczynski29 października 2018 o 22:40
Spędzajcie czas z dziećmi w okresie letnim.... A na łatwiznę tylko idziesz odstawić dziecko na 8 godzin i odpoczynek ..Chciałeś dzieci to spędzajcie razem czas!!!!!!!!!!!! Bo dzieciaczki tego potrzebują, a nie do złobka
Lubię to! 4
obserwator
obserwatorAndrzej Stroczynski30 października 2018 o 13:19
wielki szacunek do Pana Jana "lwow" za taką postawę, oby więcej takich odpowiedzialnych ludzi było, którym naprawdę zależy na dobru gminy i jej wspólnoty
Lubię to! 2
lwow
lwowAndrzej Stroczynski30 października 2018 o 16:06
Odp :rodzic.. słusznie Waść prawisz, ale jak to zrobić kiedy trzeba pracować ?zostawić pracę ? ot , dylemat. Pewnie że dzieci najlepiej rozwijają się pod okiem rodziców, ale z czegoś trzeba żyć.
odp. obserwator : dziękuję za uznanie, jednak wolałbym konkretne propozycje, w każdej sprawie i z każdego miejsca. Nie umniejszam tym Pana wpisowi, ale aby iść do przodu, mam zasadę : nie oglądaj się za siebie , bo z przodu ktoś prz........je.
Kłaniam się, dj.
Lubię to! 3
Basia
BasiaAndrzej Stroczynski14 listopada 2018 o 16:20
Panie Janie, ale to tutaj raczej nie ma sensu tak dokladnie pisać bo tej strony nie prowadzi burmistrz ani nikt z gminy. Słabe szanse ze ktos wroci pod stary artykuł i bedzie czytał komentarze.
Lubię to! 0
kierunkować na zdolności
kierunkować na zdolnościlwow29 października 2018 o 11:04
Z tym systemem kształcenia młodzieży to trochę lipa, bo pod gminę podlegają tylko szkoły podstawowe, ponadpodstawowe podlegają pod powiat. Jedynie co gmina może zrobić w tym zakresie, to rozwijać zainteresowania i talenty, sprawdzać profile psychologiczne, aby uczniowie mogli dokonywać właściwych wyborów szkół ponadpodstawowych.
Lubię to! 2
lwow
lwowkierunkować na zdolności29 października 2018 o 16:42
Uwaga słuszna , z tym że ja pisząc skrótowo o sprawie kształcenia młodzieży nie miałem na myśli kompetencji burmistrza, ale raczej jego nacisk na kierunek nauki, który faktycznie podlega staroście, a ściślej jego zastępcy. Co do reszty- pełna zgoda. Kłaniam się.. dj
Lubię to! 2
W.Drewniak
W.Drewniaklwow7 listopada 2018 o 12:21
Marzenie zostanie spełnione. Nasza propozycja to pierwszy i ostatni wtorek miesiąca, godziny 17-19. Zaczynamy od grudnia. Stosowna informacja pojawi się na stronie www.bibliotekabolkow.pl oraz fb. Dziękuję za propozycję.
Lubię to! 1
lwow
lwowW.Drewniak8 listopada 2018 o 12:02
Dziękują za zainteresowanie, ja podtrzymuję swoją ofertę.
Kłaniam się dj
Lubię to! 0
Reklama
lwow
lwow26 października 2018 o 16:08
CD.. Jakie inwestycje w gminie ja uważam za najważniejsze ? Wszystko ważne ale po pierwsze : kanalizacja Starych Rochowic i budowa ujęcia wody pitnej dla wsi i Bolkowa. Dokonanie kilku odwiertów w celu pozyskania żródeł wody dla mieszkańców. Jako leśnik Pan Kucab zna chyba wszystkie żródła leśnie w naszej okolicy, zatem tu problemu nie widzę. Dalej: remont drogi powiatowej w Wierzchosławicach, jej stan jest tragiczny. Co prawda mieliśmy obiecany remont tej drogi, ale odszedł v-ce starosta pilotujący tą sprawę, i musimy zaczynać od nowa. I to zrobimy, razem z radnymi i sołtysami z tego rejonu. To tak na wczoraj, a zaraz na bieżąco.
Lubię to! 2
ważna współpraca
ważna współpracalwow29 października 2018 o 11:11
trzeba budować międzyludzkie i międzyinstytucjalne mosty, bo to wszystkim wychodzi na dobre
Lubię to! 2
Basia
Basialwow14 listopada 2018 o 16:22
A program Pana Kucaba Pan czytał? Bo jak czytam komentarze, to chyba nie. A tam dużo juz bylo tych spraw ujętych.
Lubię to! 0
lwow
lwowBasia15 listopada 2018 o 09:47
Nie czytałem, nawet nie wiem gdzie go szukać. ale cieszę się ze mamy podobne poglądy na wiele spraw.
Pozdrawiam dj
Lubię to! 1
lwow
lwow26 października 2018 o 15:56
Może teraz zajmiemy się tym, co " na już" musi zrobić nowy włodarz gminy , oczywiście razem z radą gminy. Nie wiem jaki jest stan finansowy gminy, ale przecież dokończyć trzeba Sady. Dokończyć rozpoczętą galerię, wreszcie zrobić Rynek. To robota na cały przyszły rok, nawet nie wiem czy da radę. A więc reszta musi czekać, chyba że kasy będzie dużo. Zależeć to będzie, i to mówię wprost od tego kto zajmie się pozyskaniem funduszy, a także od współpracy z naszą P. poseł, Elżbietą Witek. Jest do pozyskania kasa unijna, ale jest też rządowa. Tak się składa że znam P. poseł, zatem wiem że przy dobrej współpracy zrobi Ona wszystko co możliwe, a nawet więcej by pomóc bolkowianom i obecnej władzy w naszej gminie.
Lubię to! 2
normalne
normalnelwow29 października 2018 o 11:07
jak ona pomoże bolkowianom, to bolkowianie jej się odwdzięczą
Lubię to! 2
professional
professionallwow29 października 2018 o 11:08
Ma Pan 100% racji, zarówno niezbędne będą rozmowy, wsparcie, jak i wykwalifikowana kadra, jeżeli gmina ma pójść do przodu.
Lubię to! 2
:)
:)24 października 2018 o 18:42
nowy burmistrz :) miły starszy Pan:) zobaczymy jak zrobi porządki z osobami na stanowiskach po LICEUM.:) A osoby kompetentne nie mogą pracować np MOPSSS:) NO i basenik i wodociagi:) kanalizacja:)
Lubię to! 1
moc pracy
moc pracy:)25 października 2018 o 10:05
skończy się grzanie stołków, bo do wyprowadzenia są wieloletnie zaniedbania i pozostawione po obecnym burmistrzu spore długi do spłaty
Lubię to! 3
info
infomoc pracy30 października 2018 o 07:45
Jeżeli to prawda, że ludzie po LICEUM są na stanowiskach a osoby kompetentne nie mogą pracować, to może potrzebny będzie jakiś audyt personalny, aby sprofesjonalizować usługi publiczne i zapewnić wysoki standard realizacji zadań w gminie. Gdzieś musi tkwić przyczyna tego zastoju gminy i słabej jakości usług.
Lubię to! 2
lwow
lwow:)25 października 2018 o 19:15
"nowy burmistrz :) miły starszy Pan:) "... ??? Litości.. Miły starszy pan to ja, a P. Kucab to młody, anergiczny człowiek, chociaż jak na mój gust- zbyt grzeczny. Prywatnie to nie wada , ale w pracy czasem trzeba walnąć pięścią w stół [ to oczywiście przenośnia, ale oddaje istotę spraw.] Kłaniam się dj
Lubię to! 3
no nie
no nielwow26 października 2018 o 12:15
A po co ma walić w stół? Jak dobrze określi cele, rozdzieli zadania, wyznaczy czas i osoby odpowiedzialne, to nie musi walić w stół, tylko rozliczać ludzi z efektów ich pracy. Pracowici i zaangażowani utrzymają się. Koniec grzania stołków. Czas na zmiany, inaczej nigdy gmina nie dogoni innych.
Lubię to! 3
nie oplaca się
nie oplaca sięlwow26 października 2018 o 12:41
Fakt, jak podwładni nie czują respektu, to próbują wchodzić na głowę, a to zawsze źle się kończy dla szefa, bo albo go w coś wrobią, albo sam z litości poniesie odpowiedzialność za innych.
Lubię to! 3
;)
;)lwow26 października 2018 o 13:32
Ten MILY STARSZY PAN TO ŻARTOBLIWIE ;)) Ja jestem z Rochowic i jest nadzieja na zminany;) Szkoda ze wszyscy nie oddali glos na Pana Grzesia;) pozdrawiam i POWODZENIA
Lubię to! 4
do :)
do :):)30 października 2018 o 07:49
Nie od dziś wiadomo, że potencjałem każdej firmy są zatrudnieni w niej pracownicy. To od nich zależą wyniki firmy. Nic więc dziwnego, że każdy współczesny pracodawca nastawiony jest na posiadanie w strukturach swojej organizacji najlepszych specjalistów. Z tego względu w firmach powinny odbywać się regularne audyty personalne, których nadrzędnym celem jest diagnoza i ocena umiejętności zawodowych zatrudnionego personelu.
Lubię to! 2
mieszkaniec
mieszkaniec24 października 2018 o 10:13
wreszcie pan Wroński poszedł w odstawkę , uważam że już cztery lata temu powinien przegrać , ale dobrze że już koniec tego panowania. Trzymam kciuki za nowego burmistrza .
Lubię to! 4
Anekmont
Anekmont24 października 2018 o 08:39
Ktoś mi powie dlaczego wyłączyli stronę bolkow.pl ???? Czyżby była własnością Pana KraAaaaa?
Lubię to! 1
...
...23 października 2018 o 21:27
Czas pana Wrońskiego dobiega końca
Lubię to! 2
i dobrze
i dobrze...25 października 2018 o 10:06
na szczęście, trzeba rozruszać tą gminę
Lubię to! 3
lwow
lwow...25 października 2018 o 19:17
... Nie sądzę. Zbyt długo siedział w urzędzie by pozostał bez pracy.
Ma i znajomych, i doświadczenie, ktoś to wykorzysta.
Lubię to! 0
Lwowiak
Lwowiaklwow26 października 2018 o 09:54
Przecież od lat trzymają mu etat w Rolniczej! Nie wiecie o tym? Raz dwa wykopsają historyków i znajdą się dla niego godziny ;)) warto się przyjrzeć czy to czasem nie będzie bezprawne
Lubię to! 3
inka
inka23 października 2018 o 18:26
Mamy nowego burmistrza, teraz pozostaje czekać, aż wdroży, co obiecał.
Lubię to! 4
uff
uff23 października 2018 o 16:50
Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Teraz już tylko będą zmiany na lepsze...
Lubię to! 4
gratki
gratki23 października 2018 o 16:47
Grzegorz, jesteś Wielki!!! Wiem, że dasz radę, bo wiesz, co trzeba zrobić, by było wszyscy odczuli poprawę. Masz dar przekonywania i uda Ci się zrealizować wszystko, co zaplanowałeś, bo rozmawiasz z ludźmi.
Lubię to! 4
hehe
hehe23 października 2018 o 15:30
Wrona go zlekceważył, bo pewnie myślał, że co tam taki leśnik może wiedzieć o samorządzie, sprawach, przedsiębiorczości, itp. i poległ. Jeszcze nie raz się zdziwi.
Lubię to! 4
Reklama
Bolków
Bolków23 października 2018 o 15:25
Tu potrzeba dużej wiedzy i dużo pracy, aby to wszystko zrealizować, bo specyfika samorządu różni się od państwowego leśnictwa, czy prywatnej firmy. Zobaczymy, jak sobie poradzi i ile uda mu się zrobić, zwłaszcza, ze ma mocne tyły do wyprowadzenia. Męcinka mniejsza, ale tam wójt potrafił wykorzystać atutu lokalizacyjne z S3 i gmina rozwija się w zawrotnym tempie. U nas jest dużo do zrobienia, ale trzeba też wiedzieć, jak to zrobić. Dostał od mieszkańców mandat zaufania i życzmy mu powodzenia, bo wszyscy mieszkańcy na tym skorzystają, jak mu się uda.
Lubię to! 5
Mieszkaniec Bolkowa
Mieszkaniec BolkowaBolków23 października 2018 o 16:20
Dokladnie wojt Mecinki dobrze sie ulokowal i gra na pozycji napastnika. Jezeli dobrze zagra i nasz zawodnik i wykorzysta atuty naszej gminy to jest szansa na spore zmiany. Ale bedzie ciezko ze wzgledu na ogromne dlugi,zle spozytkowane srodki oraz brak nalezytej kadry w jednostkach gminnych. I co wazne wspolpraca i jeszcze raz wspolpraca z instytucjami ponadsamorzadowymi oraz kreatywnosc na poziomie kampanii samorzadowej. A pragne zauwazyc,ze p Grzegorz jest bardziej otwarty i niezaszugladkowanym czlowiekiem co tez powinno wplynac na szybkie zlapanie kontaktow. Z drugiej strony liczy sie odwaga,ktora pokazal w starciu z,,Cesorzem,,i to kto? Niby lesnik. A to tez i swiadczy o pokonanym. Byl tak slaby(wraz ze swita),ze zostal rozjechany. Panie Grzegorzu,jeszcze raz panu gratuluje i licze,ze wsparcie panu udzielone nie zostanie zmarnowane i,ze da nam powody do zadowolenia. Czekamy,z niecierpliwoscia na wybudzenie,ze snu i wprowadzenie naszej gminy w XXI wiek.

Lubię to! 4
tak słyszałem
tak słyszałem23 października 2018 o 15:17
ponoć ma silne wsparcie i dużo dobrych zmian będzie
Lubię to! 5
do przodu
do przodu23 października 2018 o 14:47
W końcu może coś się ruszy w tej gminie. Potrzebna tu świeża krew i konkretne działania, a nie grzanie stołków.
Lubię to! 5
szansa na zmiany
szansa na zmiany23 października 2018 o 13:45
Po stylu jego kampanii i wygranej w pierwszej turze wierzę, że facet wie czego chce i wie jak to osiągnąć. Miejmy nadzieję, że uda mu się zrobić wszystko, co zaplanował. W Bolkowie brakowało świeżego spojrzenia i pomysłów na wiele spraw. Musi ruszyć te zastałe struktury. Tu trzeba naprawdę mądrej głowy, aby nie tylko wyprowadzić wieloletnie zaniedbania, ale jeszcze dogonić innych. To miasto musi zacząć żyć i się rozwijać, bo inaczej wszyscy operatywni i młodzi stąd wyjadą.
Lubię to! 5
mieszkaniec
mieszkaniec23 października 2018 o 13:34
Zmiótł rywali w jednym rozdaniu, nawet Wrońskiego, który jako burmistrz miał większe możliwości działania. Ale miał dobry program i przemyślaną strategię. Inni to nawet próbowali się na nim wzorować i podglądać. Widać, że się dobrze przygotował i miał silne zaplecze. Chapeau bas. Jest szansa, że uda mu się wszystko zrealizować i wyprowadzić gminę z wieloletnich zaniedbań. Mocno zostaliśmy w tyle za innymi pod wieloma względami, wyludniamy. Potrzeba mądrych rządów i fachowej wiedzy, aby sobie z tym wszystkim poradzić. Trzymamy kciuki, aby się mu udało.
Lubię to! 4
Mieszkaniec Bolkowa
Mieszkaniec Bolkowa23 października 2018 o 12:22
Gratulacje! Przy okazji przypominam. Ma pan wiekszosc w radzie wiec bez problemu powinien pan rozwiazac nastepujace problemy: Kanalizacja St.Rochowic+ nowe ujecie wody,upozadkowanie Bolkowskich instytucji,likwidacja zadluzenia oraz znalezienie nowego inwestora na terenie gminy.
Lubię to! 3
czas na zmiany
czas na zmianyMieszkaniec Bolkowa23 października 2018 o 15:19
to pikuś, trzeba tylko wiedzieć jak to zrobić, poprzednik nie wiedział i dlatego go już nie ma
Lubię to! 4
lwow
lwow23 października 2018 o 09:48
O tempora, o mores, jeszcze nie zaczął a już rozliczają. Może najpierw rozliczcie poprzednika i konta gminy którą zostawił.
Gratulacje dla nowego burmistrza , ale musi być przygotowany na ataki od pierwszych dni . Taka rola opozycji, i słusznie, byle merytorycznie i zgodnie z prawdą. kłaniam się dj
Lubię to! 6
Rafał
Rafał22 października 2018 o 20:16
To pokażesz co obiecałeś. Bedziemy się przyglądać.
Lubię to! 0
Ewa
Ewa22 października 2018 o 14:43
Gratulacje 😊
Lubię to! 4
koleżanka ze szkolnej ławki
koleżanka ze szkolnej ławki22 października 2018 o 12:22
Brawo Grzegorz i powodzenia :)
Lubię to! 4
Reklama
kolega ze szkolnej ławki
kolega ze szkolnej ławki22 października 2018 o 11:25
Gratulacje Grzegorz i powodzenia!
Lubię to! 6
Noe
Noe22 października 2018 o 11:16
Brawo. Wroński i olchowka polegli że swoją Opoka
Lubię to! 4
Johny
JohnyNoe22 października 2018 o 11:38
Co ma Olchówka do Bolkowa? Puk puk...
Lubię to! 0
Thomas
ThomasJohny22 października 2018 o 12:20
Obaj są z Opoki.
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.