Logo Bolkow24h.pl
Reklama

(FOTO) Zarząd Powiatu Jaworskiego z wotum zaufania za 2023 rok

W środę odbyła się coroczna sesja absolutoryjna, podczas której radni powiatu przyjęli raport o stanie powiatu oraz udzielili absolutorium Zarządowi Powiatu za rok 2023.

© Materiały prasowe / Facebook / Powiat Jaworski

"Są powody do dumy. Raport o stanie powiatu za 2023 rok przygotowany przez pracowników Starostwa, został przyjęty jednogłośnie" - napisała w mediach społecznościowych radna powiatu jaworskiego Aneta Kucharzyk. "Pomimo, że nie jestem już Starostą czuje ogromną radość i satysfakcję, że rok 2023 przejdzie do historii jako rekordowy w pozyskane środki finansowe oraz zrealizowane inwestycje (ok 44 mln). Dziękuję wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego sukcesu" - dodała.

Fot. Materiały prasowe / Facebook / Powiat Jaworski

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.