Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

(FOTO) Wandale niszczą plakaty wyborcze

Wkrótce wybory do sejmu i senatu. Miasta zalewają plakaty wyborcze kandydatów, ale wiele z nich jest niszczonych. Są rozdzierane, malowane i zrywane. Nie ominęło to Jawora i Bolkowa.

© Materiały prasowe

Niszczone są plakaty wyborcze kandydatów różnych partii politycznych, m.in Prawa i Sprawiedliwości, Lewicy czy Koalicji Obywatelskiej.

Do kolejnego aktu wandalizmu doszło w Bolkowie, gdzie zerwano materiały wyborcze kilku kandydatów. Z naszych informacji wynika, że w tym miejscu zachował się jedynie plakat Romana Sadowskiego startującego z ramienia PSL.

We wrześniu informowaliśmy o zniszczonych banerach senatora Krzysztofa Mroza i marszałek Elżbiety Witek niedaleko bolkowskiego targu. Więcej o tym w artykule W Bolkowie niszczą plakaty wyborcze.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.