Logo Bolkow24h.pl
Reklama

(FOTO) Policja szuka złodziei

Policjanci Komisariatu Policji w Bolkowie prowadzą dochodzenia w sprawie kradzieży mienia z garażu oraz oleju napędowego ze stacji paliw Orlen. Do obu kradzieży doszło w Bolkowie.

© KPP Jawor

W sobotę, 21 lipca 2018 r. o godz. 14:30 w Bolkowie, na terenie stacji paliw Orlen, doszło do kradzieży 152 litrów oleju napędowego. Osobą podejrzaną o dokonanie tego przestępstwa jest mężczyzna, którego wizerunek publikujemy na załączonym powyżej zdjęciu.

Z kolei w środę, 8 sierpnia 2018 r. w Bolkowie na ul. Jeleniogórskiej, odnotowano włamanie do garażu, z którego skradziono agregat prądotwórczy, sprzęt spawalniczy oraz elektronarzędzia o łącznej wartości 15800 zł. O dokonanie tego przestępstwa podejrzane są osoby, których wizerunek opublikowany został na tych zdjęciach.

Wszyscy, którzy posiadają wiedzę na temat okoliczności zdarzeń lub rozpoznają wizerunki przedstawionych osób, proszeni są o stawiennictwo w Komisariacie Policji w Bolkowie ewentualnie Komendzie Powiatowej Policji w Jaworze, lub kontakt telefoniczny pod numerami: 76/7262200, 75/7415200, oraz numerem alarmowy 997.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.