Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Nowy samochód dla OSP Sady Dolne

Miła i niezwykle ważna dla lokalnej społeczności uroczystość miała miejsce 15 grudnia br. Tego dnia Strażakom z OSP KSRG Sady Dolne przekazano nowy samochód ratowniczo – gaśniczy.

© Materiał prasowy / Starostwo Powiatowe w Jaworze

Nowy samochód z pewnością przez długie lata będzie pomocny w ich służbie i niesieniu pomocy mieszkańcom całego powiatu jaworskiego. Sześcioosobowy MAN TGM 18.340, jest najnowocześniejszym pojazdem ratowniczo- gaśniczym w gminie Bolków.

Jego wartość to 840 tys. zł. Zakup był możliwy, dzięki licznym dotacjom, tj.: z Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Narodowego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz Gminy Bolków.

Na uroczystość złożyły się Msza Święta, poświęcenie pojazdu oraz symboliczne przecięcie wstęgi, którego dokonali: Elżbieta Witek - poseł na Sejm RP, Aneta Kucharzyk - Starosta Powiatu Jaworskiego, Burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab, Komendant Wojewódzki PSP Adam Konieczny, Komendant Powiatowy PSP w Jaworze Waldemar Sarlej oraz Prezes OSP Sady Dolne Jacek Turlejski.

Tradycyjnie przy tego rodzaju uroczystości był również czas na przemówienia, podziękowania, gratulacje i życzenia.

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Hahah
Hahah19 grudnia 2018 o 22:41
Jaja w biały dzien:) JACUS napisane na aucie :) prywatne jak w BOLKOWIE hehe PREZESIE GRATULACJE ŻE KUPIŁ PAN SOBIE MANIKA hahha
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.