Logo Bolkow24h.pl
Reklama

(FOTO) Muzyka, taniec i nagość, czyli Noc Świętojańska z zespołem Satarial

Heavy metalowa grupa Satarial z Rosji dała show w browarze Roch (Nowe Rochowice). Z okazji Nocy Świętojańskiej koncert w sobotę, 22 czerwca przesiąknięty był mistycyzmem i pierwiastkami pogańskimi.

© Materiały prasowe

Satarial to trzy osoby: Angelika Shmeleva (perkusistka i wokalistka), Andrei Shmelev (gitarzysta i wokalista) oraz Olga Demidova (performance). Wszyscy oni uciekli z Rosji przed putinowskim reżimem i osiedlili się na Dolnym Śląsku. Satarial z polityką Putina walczy od końca lat 90. XX w., od czasu konfliktu w Czeczeni.

"Kiedy przyszli przeszukać nasz dom, jeszcze tego samego dnia od razu wyjechaliśmy do Polski. Przyjechaliśmy tu we wrześniu 2021 r. Niestety nasz flecista nie mógł z nami wyjechać, gdyż przebywał już w areszcie domowym. Jego wyrok zakończył się rok temu. Ale teraz nie może jeszcze opuścić Rosji" - tłumaczy Angelika Shmeleva.

Jest ona jedną z nielicznych perkusistek-wokalistek, a jej gra i śpiew robią wrażenie. Andrei Shmelev, gitarzysta-wokalista, ma niesamowitą barwę głosu. A Olga Demidova robi zapierające dech w piersiach show na scenie i przed sceną, integrując się z publicznością. Pod koniec koncertu wyszła do publiki i wraz z kobietami zatańczyła szalony taniec jak na sabacie czarownic. Wcześniej jako bezbożna wiedźma napoiła publiczność zagadkowym płynem. Występ był przeznaczony jedynie dla widzów dorosłych, ponieważ podczas niego nie zabrakło elementów nagości.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.