Logo Bolkow24h.pl
Reklama

(FOTO) Droga w Płoninie do przebudowy

Powiatowa droga relacji Stare Rochowice - Płonina zostanie przebudowana. Na ponad 1,5 km odcinku zostanie wykonana nowa nawierzchnia bitumiczna, odwodnienie drogi oraz wjazdy na pola i posesje. W czwartek podpisano umowę.

© Materiały prasowe / Facebook / Powiat Jaworski

Łączny koszt tego zadania wynosi 2.362.734,92 zł z czego 2.315.480,22 zł zostanie sfinansowane ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład (Program Inwestycji Strategicznych), a pozostała część z budżetu Powiatu Jaworskiego.

Wykonawcą tej inwestycji będzie Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o. z Wrocławia.

"Planuje się, że łączny termin realizacji zadania wyniesie ok. 14 miesięcy, gdyż jest ono realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”.  Oznacza to, że roboty budowlane zostaną poprzedzone pracami projektowymi i uzyskiwaniem niezbędnych uzgodnień i pozwoleń" - informuje Powiat Jaworski.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.