Logo Bolkow24h.pl
Reklama

(FILM) Konkurs „Zaśpiewaj z Pectusem”

Zaśpiewaj z Pectusem utwór „To, co chciałbym Ci dać”! Weź udział w przesłuchaniu i zdobądź szansę na występ na wielkiej scenie. Koncert już 15 czerwca na jaworskim Rynku.

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 maja, a eliminacje odbędą się 4 czerwca o godz. 10.00 w Teatrze Miejskim w Jaworze.

Koncert zespołu Pectus odbędzie się 15 czerwca na jaworskim Rynku z okazji 200-lecia tradycji mydlarskich Dr. Miele Cosmed Group S.A., dawniej Pollena Jawor.

Regulamin oraz karta zgłoszenia

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.