Logo Bolkow24h.pl
Reklama

(FILM) Debaty w Bolkowie nie będzie

Grzegorz Kucab: Wybrałem formę bezpośrednich rozmów w mieszkańcami. Tak też będę sprawował urząd burmistrza, jeśli wolą mieszkańców zostanę na niego powołany.

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

O
O8 października 2018 o 13:20
Najodpowiedniejszy kandydat na burmistrza Bolkowa! Nie ma innego! Przynajmniej gościu nie obiecuje gruszek na wierzbie! Masz mój głos i głos mojej rodziny.
Lubię to! 7
Jan
Jan7 października 2018 o 13:47
Zaorał Jarusia hihi
Lubię to! 11
Anetta S.
Anetta S.7 października 2018 o 12:53
Panie Grześku ma Pan głos mój mojej rodziny i moich znajomych!!
Lubię to! 9
Mieszkanka Bolkowa
Mieszkanka Bolkowa7 października 2018 o 12:42
Brawo :) Ten Pan jest najodpowiedniejszym kandydatem na burmistrza Bolkowa. Rozmowa z ludźmi i taka inicjatywa społeczna powinna przekonać mieszkańców do pójścia na wybory i zagłosowanie na Pana Grzegorza Kucaba.
Lubię to! 8
Bolko I
Bolko I7 października 2018 o 09:54
I pozamiatał krasomówcę :-)
Lubię to! 8
Basia
Basia7 października 2018 o 09:40
To jest konkretna odpowiedź ! :D tego sie nie spodziewałam!
Lubię to! 9

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.