Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Facet od Muzyki bez prądu w Rochu już w sobotę

Kuba Kozłowski znany jako Facet od Muzyki to przede wszystkim pasjonat muzyki retro. Zagra już w tę sobotę, 18 maja o godz. 15.00 na scenie Karczmy Jadło i Chmiel na terenie Browaru Roch w Nowych Rochowicach na trasie Wrocław-Jelenia Góra.

© Materiały prasowe

Facet od Muzyki realizuje się zawodowo i artystycznie jako DJ, gitarzysta i wokalista. Jest liderem zespołu Intruder, który zagrał już koncert organizowany przez Karczmę Jadło i Chmiel na terenie Browaru Roch.

Jego koncert akustyczny to podróż przez lata świetności muzyki popularnej. Usłyszeć można będzie największe przeboje polskie i zagraniczne od lat 60-tych do współczesności. Aranżacja na gitarę akustyczną i wokal. Rodzaj granej muzyki: covery polskie i zagraniczne ze szczególnym uwzględnieniem lat 70-tych i 80-tych.

Koncerty w Jadło i Chmiel mają to do siebie, że podczas nich dziećmi gości zajmują się animatorzy w strefie dziecięcej. Rodzice i opiekunowie mogą więc oddać się muzyce.

Wstęp wolny.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.