Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Elvis Presley, czyli Chris Star w Rochu - za darmo

Już w tę sobotę prawdziwa gratka dla miłośników Króla Rock’n’Rolla: największe przeboje Elvisa Presleya wykona Krzysztof Ster, czyli Chris Star z Gliwic.

© Materiały prasowe

Chris Star to barwna postać. Multiinstrumentalista (gra na perkusji, gitarze, basie, klawiszach). Kolekcjoner amerykańskich aut (ma ich aż 28!).

"Byłem we wszystkich programach muzycznych w Polsce" - mówi.

Jak to się stało, że został Elvisem?

"Od najmłodszych lat, można powiedzieć, jeżdżę samochodami amerykańskimi" - opowiada Chris. "Pamiętam jak jechałem kiedyś lincolnem Mark 4 z 75 roku, 7,5 l pod maską i tam była kaseta 8-śladowa Deny Mirror, Jim Reeves, Elvis. Zacząłem śpiewać podczas podróży te piosenki i uznałem, że mój wokal bardzo mocno pokrywa się z głosem Elvisa, co później między innymi w „Must be the music” stwierdziły świętej pamięci Kora i Elżbieta Zapendowska. Powiedziały one, że mam najlepszy głos Elvisa Presleya w Polsce według nich: klawiatura i barwa. No i to, jak oddaję klimat tych utworów na scenie" - dodaje.

Krzysztof Ster koncertuje od najmłodszych lat.

"Z bardzo, bardzo mocno zróżnicowanym repertuarem" - mówi. "Od 11 lat występuję na nadmorskich sezonach, a mianowicie jestem rezydentem Ustronia Morskiego, Kołobrzegu i Gąsek. Udało mi się uzbierać na przestrzeni lat 650 coverów w repertuarze, do tego nagrałem dwie autorskie płyty i kilkanaście singli włącznie z teledyskami" - dodaje.

Nasz Elvis brał udział w wielu konkursach i różnych programach muzycznych z wieloma różnymi - bardziej spektakularnymi bądź mniej - sukcesami.

"Jestem m.in. finalistą programu Czarna Perła na Śląsku, półfinalistą drugiej edycji programu Disco Star".

Chris Star, jak na „gwiazdę” przystało, ma też zacięcie filmowe.

"Występuję również w telewizji jako aktor, statysta. Zagrałem w wielu różnych produkcjach, w filmach, w paradokumentach. Byłem nawet jednym z artystów, którzy dostali się do programu „Apetyt na sławę” kręconego dla Discovery World przez ATM Group" - opowiada. "Staram się w życiu nie próżnować… Oprócz tego mam 28 samochodów amerykańskich. I zajmuję się również prawem, bo od wielu lat posiadam stosowne uprawnienia do dopuszczenia do ruchu i rejestruje czy pomagam w rejestracji pojazdów na żółte tablice zgodnie z przepisami prawa" - dodaje.

Do tego wszystkiego Krzysztof Ster jest też kompozytorem i autorem tekstów.

Chris Star wystąpi dla nas w sobotę, 8 czerwca o godz. 17.00 na scenie Jadło i Chmiel na terenie Browaru Roch w Nowych Rochowicach pod Bolkowem (trasa Wrocław - Jelenia Góra). A już od godz. 14.00 dzieci tam będą zabawiać animatorki. Za darmo!

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Krzyś
Krzyś8 czerwca o 17:26
Jeseśmy, jest mega.
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.