Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Dzień Starszego i Dzień Młodszego Dziecka

Nie jeden, a dwa Dni Dziecka w Nowych Rochowicach. Pierwszy: dla dorosłych, drugi: dla dzieci.

© Materiały prasowe

"Każdy ma w sobie dziecko" - mówi Karolina Osińska z karczmy Jadło i Chmiel. "Dlatego zaplanowaliśmy „Dzień Starszego Dziecka” na sobotę 1 czerwca i „Dzień Młodszego Dziecka” na niedzielę 2 czerwca" - dodaje.

Pierwszego dnia obok karczmy Jadło i Chmiel zapłonie ognisko, będzie można podpiec kiełbaski przy dźwiękach handpana (instrument przypominający skorupę żółwia) - zagra Łukasz Osiński ze Świdnicy - oraz przy dźwiękach gitary - zagra i zaśpiewa Tomek Gajda z Jawora.

Następny dzień będzie poświęcony już tylko dzieciom. Dmuchana zjeżdżalnia, zabawy z animatorami, wyścig w giga gaciach, kolorowa chusta i gigantyczne gry. A do tego warsztaty z Geo-zabawą (będzie można pobawić się w archeologa i twórcę biżuterii).

Zabawę przygotowała karczma Jadło i Chmiel na terenie browaru Roch w Nowych Rochowicach pod Bolkowem. Bawimy się w godz. 14.00-18.00. Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.