Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

DUW: w powiecie jaworskim 5 nowych zakażeń Covid-19

Badania laboratoryjne potwierdziły w powiecie jaworskim zakażenie koronawirusem u kolejnych 5 osób – podał we wtorek Dolnośląski Urząd Wojewódzki. Łącznie odnotowano do tej pory 120 przypadków w powiecie jaworskim.

© jawor24h.pl

Dolnośląski Urząd Wojewódzki poinformował we wtorek o 567 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. 5 z nich odnotowano w powiecie jaworskim.

Łącznie od 4 marca, czyli początku epidemii w Polsce, zakażenie na terenie powiatu jaworskiego potwierdzono u 120 osób. Tylko w ciągu ostatniego tygodnia było 46 nowych przypadków Covid-19 i w sumie 65 od 1-go października. Najwięcej dobowych zakażeń w powiecie od początku epidemii było w minioną sobotę - 15.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.