Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

DUW: nowe przypadki zakażenia koronawirusem, w tym także w powiecie jaworskim

Dolnośląski Urząd Wojewódzki poinformował w czwartek o 58 nowych, potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi, przypadkach zakażenie koronawirusem na Dolnym Śląsku, w tym także w powiecie jaworskim.

© Materiały prasowe / PAP

DUW poinformował, że "nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia i Legnicy oraz powiatów: bolesławieckiego, głogowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubińskiego, lwóweckiego, oleśnickiego, polkowickiego, średzkiego, strzelińskiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wrocławskiego i zgorzeleckiego".

Jest to trzeci dzień z rzędu, w którym DUW informuje o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w powiecie jaworskim. W ciągu ostatniego tygodnia pojawiły się w sumie cztery takie komunikaty.

Od 1 kwietnia, kiedy potwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa w powiecie jaworskim, łącznie zanotowano ich dotąd 47. 26 z tych osób wyzdrowiało, a 2 zmarły. Oznacza to, że obecnie w całym powiecie jaworskim z COVID-19 zmaga się 19 osób.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.