Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

DUW: mamy 46 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku

Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia oraz z trzynastu powiatów, w tym z jaworskiego - podał w środę Dolnośląski Urząd Wojewódzki.

© Materiały prasowe / PAP

DUW poinformował, że "nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia oraz powiatów: świdnickiego, oławskiego, zgorzeleckiego, jaworskiego, polkowickiego, kamiennogórskiego, lubińskiego, ząbkowickiego, średzkiego, głogowskiego, złotoryjskiego, trzebnickiego i kłodzkiego".

Należy spodziewać się, że dane dla powiatu jaworskiego zostały wyłącznie uzupełnione o przypadki, o których wczoraj informował burmistrz Jawora - wciąż czekamy na potwierdzenie. We wtorek na Facebooku Emilian Bera napisał, że "u dwóch pracownic Przychodni Rejonowej w Jaworze odnotowano wirus Covid-19".

Emilian Bera jednocześnie zalecił przesunięcie w czasie wizyt, które nie są niezbędne w najbliższym czasie w poradni:

  • Podstawowej Opieki Zdrowotnej,
  • Poradni Specjalistycznych,
  • Poradni Zdrowia Psychicznego.

Do odwołania wstrzymane są zabiegi fizjoterapeutyczne oraz wizyty w Poradni Stomatologicznej i Poradni Protetycznej.

We wtorek Dolnośląski Urząd Wojewódzki informował, że w powiecie jaworskim odnotowano 39 przypadków koronawirusa. Uwzględniając dane przekazane przez burmistrza mamy więc obecnie 41 przypadków zakażenia Covid-19 w powiecie jaworskim. Ze wszystkich zdiagnozowanych osób 26 wyzdrowiało, a 2 zmarły.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomościReklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.