Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Dolnośląskie. Ostrzeżenie IMGW przed silnym wiatrem i intensywnym deszczem

Ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym wiatrem na terenie całego Dolnego Śląska wydał w poniedziałek IMGW. Ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu wydano dla południowych powiatów województwa dolnośląskiego.

© Materiały prasowe / PAP

Ostrzeżenie o silnym wietrze obowiązuje na terenie całego Dolnego Śląska do godziny 19 w czwartek. "Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 40 km/h, w porywach do 85 km/h, z zachodu. W nocy prognozuje się podwyższenie stopnia ostrzeżenia" – podał w komunikacie IMGW.

Z kolei dla południa regionu, oprócz silnego wiatru, prognozowane są też intensywne opady deszczu. Ostrzeżenie pierwszego stopnia obowiązuje tam do godz. 20 w piątek; prognozowane są opady do 35 mm.(PAP)

Piotr Doczekalski

pdo/ mark/

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.