Logo Bolkow24h.pl
Reklama

Buczkowski solo w Rochu. Usłyszymy największe rockowe przeboje

Na scenie browaru Roch ponownie stanie gitarzysta Grzegorz Buczkowski, tym razem solo. Dwa tygodnie temu mieliśmy okazję go podziwiać ze skrzypaczką i wokalistką Sandrą Piotrowską, z którą tworzy zespół Grota.

© Materiały prasowe

Grzegorz Buczkowski to założyciel nieistniejącego już zespołu Castle Dreams, w którym działał przez piętnaście lat. Po odejściu skrzypaczki Katarzyny Lipert założył grupę Grota, tworzy ją wraz z zielonogórską pedagog Sandrą Piotrowską.

Solowy projekt Buczkowskiego to covery. "Będzie rock, ale też trochę popu" - zapowiada wykonawca.

Na koncert w sobotę, 29 czerwca o godz. 18.00 zaprasza karczma Jadło i Chmiel na terenie browaru Roch w Nowych Rochowicach (przy trasie Wrocław - Jelenia Góra). Wstęp wolny.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.