Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Bilans koronawirusa w regionie. W Jaworze najwięcej aktywnych zakażeń i przypadków śmiertelnych

W powiecie jaworskim wykryto do tej pory łącznie 343 przypadki zakażenia koronawirusem. Najwięcej z nich odnotowano w gminie Jawor, gdzie największa jest także liczba przypadków śmiertelnych.

© jawor24h.pl

W czwartek Dolnośląski Urząd Wojewódzki poinformował o 24 nowych przypadkach w powiecie jaworskim. Aktualnie zakażone są 232 osoby.

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim:

  • Gmina Jawor - 92 osoby zakażone, 47 osób wyzdrowiało, 3 osoby zmarły
  • Gmina Bolków - 65 osób zakażonych, 19 osób wyzdrowiało, 2 osoby zmarły
  • Gmina Paszowice - 13 osób zakażonych, 4 osoby wyzdrowiały
  • Gmina Wądroże Wielkie - 26 osób zakażonych, 12 osób wyzdrowiało
  • Gmina Męcinka - 23 osoby zakażonych, 16 osób wyzdrowiało
  • Gmina Mściwojów - 13 osób zakażonych, 7 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła

Łącznie zakażenie koronawirusem na terenie powiatu jaworskiego potwierdzono u 343 osób, 105 z nich wyzdrowiało, a 6 zmarło. Kwarantanną objęto 564 osoby, a nadzorem epidemiologicznym 176.

Wykonano 1309 testów.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.