Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Bilans koronawirusa w regionie. Rośnie liczba zgonów

W powiecie jaworskim wykryto do tej pory łącznie 754 przypadki zakażenia koronawirusem. W gminie Wądroże Wielkie odnotowano pierwszy przypadek śmiertelny, natomiast w gminie Bolków kolejne cztery.

© Materiały prasowe / PAP

W poniedziałek Dolnośląski Urząd Wojewódzki poinformował o 4 nowych przypadkach w powiecie jaworskim. Aktualnie zakażonych jest 429 osób.

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim:

  • Gmina Jawor - 211 osób zakażonych, 143 osoby wyzdrowiały, 6 osób zmarło
  • Gmina Bolków - 95 osób zakażonych, 56 osób wyzdrowiało, 11 osób zmarło
  • Gmina Paszowice - 26 osób zakażonych, 17 osób wyzdrowiało
  • Gmina Wądroże Wielkie - 32 osoby zakażone, 32 osoby wyzdrowiały, 1 osoba zmarła
  • Gmina Męcinka - 46 osób zakażonych, 34 osoby wyzdrowiały
  • Gmina Mściwojów - 19 osób zakażonych, 24 osoby wyzdrowiały, 1 osoba zmarła

Łącznie zakażenie koronawirusem na terenie powiatu jaworskiego potwierdzono u 754 osób, 306 z nich wyzdrowiało, a 19 zmarło. Kwarantanną objęto 710 osób, a nadzorem epidemiologicznym 0.

Wykonano 1779 badań.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.