Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Indyjska kawa ziarnista HATHI

Bilans koronawirusa w regionie. Rośnie liczba ozdrowieńców; w Jaworze kolejny przypadek śmiertelny

W powiecie jaworskim wykryto do tej pory łącznie 726 przypadków zakażenia koronawirusem. Najwięcej z nich odnotowano w Jaworze, gdzie zmarła kolejna, 6 osoba z Covid-19.

© Materia??y prasowe / PAP

W piątek Dolnośląski Urząd Wojewódzki poinformował o 27 nowych przypadkach w powiecie jaworskim. Aktualnie zakażonych jest 438 osób.

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim:

  • Gmina Jawor - 209 osób zakażonych, 131 osób wyzdrowiało, 6 osób zmarło
  • Gmina Bolków - 103 osoby zakażone, 47 osób wyzdrowiało, 7 osób zmarło
  • Gmina Paszowice - 23 osoby zakażone, 16 osób wyzdrowiało
  • Gmina Wądroże Wielkie - 36 osób zakażonych, 28 osób wyzdrowiało
  • Gmina Męcinka - 45 osób zakażonych, 32 osoby wyzdrowiały
  • Gmina Mściwojów - 22 osoby zakażone, 20 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła

Łącznie zakażenie koronawirusem na terenie powiatu jaworskiego potwierdzono u 726 osób, 274 z nich wyzdrowiało, a 14 zmarło. Kwarantanną objęto 691 osoby, a nadzorem epidemiologicznym 0.

Wykonano 1749 badań.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.