Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Bilans koronawirusa w regionie

W powiecie jaworskim wykryto do tej pory łącznie 595 przypadków zakażenia koronawirusem. Najwięcej z nich odnotowano w Jaworze.

© Materiały prasowe / NZOZ JCM w Jaworze

W piątek Dolnośląski Urząd Wojewódzki poinformował o 115 nowych przypadkach w powiecie jaworskim. Aktualnie zakażonych jest 465 osób.

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim:

  • Gmina Jawor - 237 osób zakażonych, 56 osób wyzdrowiało, 3 osoby zmarły
  • Gmina Bolków - 90 osób zakażonych, 21 osób wyzdrowiało, 6 osób zmarło
  • Gmina Paszowice - 27 osób zakażonych, 5 osób wyzdrowiało
  • Gmina Wądroże Wielkie - 39 osób zakażonych, 12 osób wyzdrowiało
  • Gmina Męcinka - 46 osób zakażonych, 18 osób wyzdrowiało
  • Gmina Mściwojów - 26 osób zakażonych, 8 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła

Łącznie zakażenie koronawirusem na terenie powiatu jaworskiego potwierdzono u 595 osób, 120 z nich wyzdrowiało, a 10 zmarło. Kwarantanną objęto 577 osób, a nadzorem epidemiologicznym 62.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.