Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim: liczba zakażeń wzrosła do 15

Ministerstwo zdrowia poinformowało w sobotę rano o 10 nowych zakażeniach koronawirusem na Dolnym Śląsku. Wśród nich nie ma nowych przypadków z powiatu jaworskiego, gdzie zgodnie z ostatnimi danymi, potwierdzono 15 zakażeń Covid-19.

© Materiały prasowe / PAP

Nowo zdiagnozowane osoby na Dolnym Śląsku pochodzą z Wrocławia oraz powiatów: bolesławieckiego, głogowskiego, kłodzkiego, oleśnickiego, oławskiego i świdnickiego.

Badania laboratoryjne potwierdziły dotąd koronawirusa u 15 mieszkańców powiatu jaworskiego, z których 1 zmarł i 1 wyzdrowiał.

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim

  • Bolków - 5 przypadków, 1 osoba zmarła
  • Jawor - 3 przypadki
  • Męcinka - 2 przypadki
  • Mściwojów - 2 przypadki
  • Paszowice - 1 przypadek, 1 osoba wyzdrowiała
  • Wądroże Wielkie - 2 przypadki

W powiecie jaworskim wykonano 211 testów na obecność koronawirusa - wynika z piątkowych danych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jaworze.

W województwie dolnośląskim zakażonych koronawirusem jest 2 151 osób, a wyleczonych 876.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.