Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim: 22 przypadki zakażenia w tym 2 zgony

W powiecie jaworskim od początku epidemii zakażenie koronawirusem potwierdzono dotąd u 22 osób, z których 2 zmarły.

© Materiały prasowe / PAP

W środę rano w zestawieniu Ministerstwo Zdrowia przekazało, że na Dolnym Śląsku potwierdzono zakażenie u 26 osób, wśród których była jedna osoba z powiatu jaworskiego. W popołudniowej informacji resort podał, że jest 15 nowych zakażeń w województwie dolnośląskim, w tym żadnego przypadku w powiecie jaworskim.

Według stanu na środę w powiecie jaworskim odnotowano 22 przypadki zakażenia koronawirusem i 2 zgony z jego powodu. Wyzdrowiało 7 chorych.

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim

  • Powiat Jaworski - 22 przypadki, 2 osoby zmarły, 7 osób wyzdrowiało
  • Bolków - 8 przypadków, 1 osoba zmarła
  • Jawor - 3 przypadki
  • Męcinka - 2 przypadki
  • Mściwojów - 6 przypadków, 1 osoba zmarła
  • Paszowice - 1 przypadek
  • Wądroże Wielkie - 2 przypadki

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.