Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim

W powiecie jaworskim wykryto do tej pory łącznie 233 przypadki zakażenia koronawirusem. Najwięcej z nich odnotowano w gminach Jawor i Bolków, a najmniej w gminie Paszowice.

© Materiały prasowe / NZOZ JCM w Jaworze

W środę Dolnośląski Urząd Wojewódzki poinformował o 35 nowych przypadkach w powiecie jaworskim, to najwięcej dobowych zakażeń w regionie od początku epidemii. Aktualnie zakażonych jest 167 osób.

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim:

  • Gmina Jawor - 65 osób zakażonych, 30 osób wyzdrowiało
  • Gmina Bolków - 42 osoby zakażone, 10 osób wyzdrowiało, 2 osoby zmarły
  • Gmina Paszowice - 10 osób zakażonych, 1 osoba wyzdrowiała
  • Gmina Wądroże Wielkie - 28 osób zakażonych, 5 osób wyzdrowiało
  • Gmina Męcinka - 12 osób zakażonych, 12 osób wyzdrowiało
  • Gmina Mściwojów - 10 osób zakażonych, 5 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła

Łącznie zakażenie koronawirusem na terenie powiatu jaworskiego potwierdzono u 233 osób, 63 z nich wyzdrowiały, a 3 zmarły. Kwarantanną objęto 458 osób, a nadzorem epidemiologicznym 375.

Wykonano 1202 testy.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.