Logo Bolkow24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Bilans koronawirusa w powiecie jaworskim

Dolnośląski Urząd Wojewódzki podał w poniedziałek rano najnowsze dane dotyczące liczby zakażonych osób z podziałem na poszczególne powiaty.

© Materiały prasowe / PAP

Zgodnie z poniedziałkowym raportem, przekazanym przez Dolnośląski Urząd Wojewódzki, badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem w sumie u 28 osób z powiatu jaworskiego.

Ze wszystkich zdiagnozowanych osób 21 wyzdrowiało, a 2 zmarły. Oznacza to, że obecnie w całym powiecie jaworskim z COVID-19 zmaga się 5 osób.

Od informacji na temat pacjenta zero w powiecie jaworskim minęło już ponad pięć miesięcy.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.