Logo Bolkow24h.pl
Reklama

AMS Mini Volley: czekamy właśnie na Ciebie!

Ruszamy z nową lokalizacją. Od września będziemy zarażać siatkówką Bolków. Ogłaszamy nabór do sekcji naszej akademii w Bolkowie. Pierwszy trening 12 września - informuje Akademia Młodego Siatkarza Mini Volley.

© Materiały prasowe

Serdecznie zapraszamy na treningi piłki siatkowej wszystkie dzieci z klas 0 - VIII szkół podstawowych.

Zapewniamy:

  • treningi 2 razy w tygodniu pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry trenerskiej,
  • profesjonalne siatkarskie trenażery,
  • udział w zawodach i turniejach ogólnopolskich,
  • zorganizowane wyjazdy na obozy sportowe z gwiazdami polskiej siatkówki,
  • a przede wszystkim... mnóstwo dobrej zabawy!

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy od 16:00 do 19:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej przy ul. Bolka 8 c. Pierwszy trening 12.09 godz. 16:00. Więcej informacji pod numerem telefonu: 515 876 515.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. bolkow24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie

 

bolkow24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Gminy Bolków. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Bolkowa i okolic.